X-ADV

Honda X-ADV

Każda droga jest Twoja

Odkryj nowe horyzonty

Przewiń

Logo Hondy X-ADV.

Duch przygody

Motocykl zapewniający możliwość uwolnienia się i cieszenia się nowymi doświadczeniami pozwala uchwycić prawdziwą esencję wolności w ekscytującej, nowej formie.

Przygoda czeka

Niezwykle atrakcyjny motocykl wyróżniający się pośród modeli miejskich.

Niezwykła zwrotność modelu X-ADV ułatwia codzienną jazdę w ruchu miejskim, a w weekendy umożliwia wyruszenie w dalszą podróż w terenie.

Zabaw się

Stylowa maszyna typu crossover umożliwiająca jazdę terenową.

Niecodzienny wygląd Hondy X-ADV przyciąga wzrok przechodniów, którzy zatrzymują się, aby podziwiać ten niezwykły motocykl. Stworzony i opracowany przez dział inżynierii i rozwoju firmy Honda we Włoszech model ten dodaje nowoczesny wygląd do całej gamy Adventure. Motocykl X-ADV wyróżnia się z tłumu dzięki mieszance stylu i surowości, zarówno w przedniej, jak i tylnej części — nie ma wątpliwości, że model X-ADV to klasa sama w sobie.

Zbliżenie na tylne światła motocykla Honda X-ADV.
Zbliżenie na hamulce motocykla Honda X-ADV.
Honda X-ADV — widok z przodu.
Zbliżenie na przednie światła Hondy X-ADV.

Crossowy rodowód

Technologia i konstrukcja świetnie się uzupełniają w celu zapewnienia wszechstronnej wydajności.

Honda X-ADV — widok z przodu.

Model X-ADV został wyposażony w dwucylindrowy silnik o pojemności 745 cm3, który zapewnia wysoki moment obrotowy podczas jazdy w mieście oraz pokonywania wzniesień w terenie. Dzięki połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią biegów (DCT) — podobną do tej z modelu Africa Twin — płynna zmiana biegów jest gwarantowana na każdej nawierzchni. Tor motocrossowy lub asfalt — wybór należy do Ciebie.

Honda X-ADV — widok z boku.

Dzięki wydajnemu, dwucylindrowemu silnikowi oraz różnym trybom pracy skrzyni biegów model ten gwarantuje również wygodną i przyjemną jazdę pasażerowi.

Honda X-ADV — widok z boku.