Honda

Kontakt

Arher

Dyrektor Zarządzający: Mirosław Kmita
e-mail: miroslaw.kmita@arher.pl

tel: +48 534 430 470

 

ul. Kapelanka 40
30-347 Kraków

tel: +48 12 261 00 77
fax: +48 12 261 00 77 wew. 70

e-mail: arher@arher.pl

SALON

Kierownik: Justyna Stec
e-mail: justyna.stec@arher.pl
tel: +48 534 680 660

 

Doradca handlowy: Kamila Nitczyńska
e-mail: kamila.nitczynska@arher.pl
tel: +48 533 680 550

 

Doradca handlowy: Michał Mika
e-mail: michal.mika@arher.pl
tel: +48 534 680 620

 

tel: +48 12 261 00 77
fax: +48 12 261 00 77 wew. 70

e-mail: salon@arher.pl


Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
sobota 9:00-14:00
niedziela nieczynne

SERWIS

KierownikL Zbigniew Dziubakowski
e-mail: zbigniew.dziubakowski@arher.pl

 

Doradca Serwisowy klienta: Grzegorz Grzegorczyk
e-mail: grzegorz.grzegorczyk@arher.pl

 

Doradca Serwisowy klienta: Jacek Fijas
e-mail: jacek.fijas@arher.pl

 

tel: +48 12 261 00 77

e-mail: serwis@arher.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 7:00-18:00
sobota 9:00-14:00
niedziela nieczynne

CZĘŚCI ZAMIENNE

Kierownik: Sławomir Kokoszka
e-mail: slawomir.kokoszka@arher.pl

 

tel: +48 12 261 00 77

e-mail: czesci@arher.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
sobota 9:00-14:00
niedziela nieczynne

BLACHARNIA I LAKIERNIA

Specjalista: Krystyna Rusinek
e-mail: krystyna.rusinek@arher.pl

 

tel: +48 12 261 00 77

e-mail: blachlak@arher.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
sobota 9:00-14:00
niedziela nieczynne

Długość geograficzna
E 19°55'30"
Szerokość geograficzna
N 50°2'11"